آتش سوزی

 

بیمه آتش سوزی یکی از قدیمی ترین رشته های بیمه ای است ، اهمیت این بیمه تا آنجا است که در کشورهای توسعه یافته تقریباً هیچ دارایی یا مالی را نمی توان یافت که دارای بیمه آتش سوزی نباشد.

 

 

بیمه آتش سوزی انبارها

بیمه نامه آتش سوزی واحدهای مسکونی

بیمه نامه آتش سوزی مراکز غیرصنعتی

الف) بیمه نامه آتش سوزی با مبلغ بیمه شده ثابت:  در این بیمه نامه  خسارت های ناشی از آتش سوزی بر اساس مبلغ مندرج در بیمه نامه و به میزان زیان وارده به بیمه گذاران نسبت به سال بیمه شده جبران خواهد شد.

ب) بیمه نامه اظهارنامه ای ...

الف) منازل مسکونی: موارد تحت پوشش در این نوع بیمه نامه، شامل ساختمان منازل مسکونی، تأسیسات و اثاثیه منزل مشاعات و مشترکات می باشد.

ب) مجتمع های مسکونی: موارد تحت پوشش در این نوع بیمه نامه، شامل ساختمان منازل مسکونی ...

این نوع بیمه نامه، مراکز تحاری از قبیل فروشگاهها، کارگاه ها ، تعمیرگاه ها ، مراکز تفریحی، ورزشی و ... را تحت پوشش قرار می دهد.

گفتنی است که دامنه بیمه نامه های تجاری گسترده تر از بیمه نام های دیگر می باشد.

 

بیمه نامه آتش سوزی مراکز صنعتی

در این بیمه نامه ، تمامی ریسکهای صنعتی، نظیر کارخانه  ها تحت پوشش قرار می گیرند. دارایی و اموالی که در یک کارخانه می توان بیمه نمود . شامل ساختمان ها ، ماشین آلات ، تأسیسات ، موجودی مواد اولیه و ساخته شده ، ابزار آلات  و تجهیزات ، اثاثیه ...

 

 

درباره ما

شرکت خدمات بیمه همکاران توسعه ایمنی (سهامی خاص) شركت همكاران توسعه ايمني نماينده برتر بیمه آسیا (واحد صدور، پرداخت خسارت ) از سال 1376تا کنون با تكيه بر كادر تحصيلكرده و وآزموده خود در امور مشاوره، صدور، کارشناسی، خدمات پس از صدور بيمه نامه و با پرداخت خسارت سريع و منظم، مفتخراست آمادگي خود را جهت اموربيمه اي فوق وساير بيمه نامه هاي ذيل با حق بيمه متعادل و تسهيلات لازم به نفع بیمه گزار محترم اعلام دارد. 

-

مشتریان ما

اطلاعات تماسنمایش موقعیت و شماره تلفن شرکت

ایران - تهران
خیابان سهروردی، پایین تر از بهشتی، بین کوچه سینک و باسقی

www.hamtaco.com

info@hamtaco.com

83830

JoomShaper